ECG2GM150F20OTBO
MFR.Part #
ECG2GM150F20OTBO
JLCPCB Part #
C729327
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 15uF 20mm 400V 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS