SPT1EM561E14ORVZC
MFR.Part #
SPT1EM561E14ORVZC
JLCPCB Part #
C3024250
Package
Plugin,D6.3xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 14mm 2.6mm 2000hrs@105℃ 25V 560uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS