ECE2GM680L26OTPVZC
MFR.Part #
ECE2GM680L26OTPVZC
JLCPCB Part #
C22395153
Package
Plugin,D16xL26mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 26mm 400V 6000hrs@105℃ 68uF ±20% Plugin,D16xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS