ECF1HM102K25OTPO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECF1HM102K25OTPO
JLCPCB Part #
C783435
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 13mm 25mm 50V 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS