ECE2GM100G17OTPVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECE2GM100G17OTPVZC
JLCPCB Part #
C2923853
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 17mm 400V 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS