SPE1CM122G12OL
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
SPE1CM122G12OL
JLCPCB Part #
C698152
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 1200uF 12mm 16V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS