EC31HM470E12OTLVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EC31HM470E12OTLVZC
JLCPCB Part #
C2940304
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 4000hrs@105℃ 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS