ECG1BM151G25OTBVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECG1BM151G25OTBVZC
JLCPCB Part #
C2923832
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 150uF 25mm 8000hrs@105℃ 80V ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS