SPT1AM821E12ORVZC
MFR.Part #
SPT1AM821E12ORVZC
JLCPCB Part #
C22395210
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 820uF ±20% Plugin,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS