ECG1BM221G20OTBO
MFR.Part #
ECG1BM221G20OTBO
JLCPCB Part #
C783485
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 220uF 8000hrs@105℃ 80V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS