EG21HM471G20OTMVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EG21HM471G20OTMVZC
JLCPCB Part #
C2890009
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 470uF 50V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS