SPT0JM331E08TRVZC
MFR.Part #
SPT0JM331E08TRVZC
JLCPCB Part #
C48686155
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.4mm 2000hrs@105℃ 330uF 6.3V 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS