ECH2CM470G17OTZO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECH2CM470G17OTZO
JLCPCB Part #
C2841586
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 160V 17mm 47uF ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS