ECE2GM2R2E10TTTJ
MFR.Part #
ECE2GM2R2E10TTTJ
JLCPCB Part #
C1692750
Package
Plugin,D6.3xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 2.2uF 400V 6.3mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS