ECE2GM3R3F09OTPO
MFR.Part #
ECE2GM3R3F09OTPO
JLCPCB Part #
C882056
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 3.3uF 400V 6000hrs@105℃ 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS