SPT2JM102E12ORVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
SPT2JM102E12ORVZC
JLCPCB Part #
C2896700
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 7.5V ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS