ECG1JM470E12OTBO
MFR.Part #
ECG1JM470E12OTBO
JLCPCB Part #
C783467
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 47uF 6.3mm 63V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS