NPXD0900J122MJTM
MFR.Part #
NPXD0900J122MJTM
JLCPCB Part #
C2891059
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 6.3V 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS