LKMJ4002C681MF
MFR.Part #
LKMJ4002C681MF
JLCPCB Part #
C443229
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
160V 18mm 40mm 680uF ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS