VMME0842E100MV
MFR.Part #
VMME0842E100MV
JLCPCB Part #
C487238
Package
SMD,D10xL8.4mm
Description
10mm 10uF 250V 8.4mm ±20% SMD,D10xL8.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS