VK7E0842E8R2MV
MFR.Part #
VK7E0842E8R2MV
JLCPCB Part #
C486979
Description
10mm 250V 8.2uF 8.4mm ±20% SMD,D10xL8.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS