LKL(R)I3001H162MFTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKL(R)I3001H162MFTM
JLCPCB Part #
C42400356
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
1600uF 16mm 30mm 50V ±20% Plugin,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS