VMME0841K680MV
MFR.Part #
VMME0841K680MV
JLCPCB Part #
C487154
Package
SMD,D10xL8.4mm
Description
10mm 68uF 8.4mm 80V ±20% SMD,D10xL8.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS