NPXB0701B181MJTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
NPXB0701B181MJTM
JLCPCB Part #
C2891140
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
12V 180uF 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS