VKMI1701K471MV
MFR.Part #
VKMI1701K471MV
JLCPCB Part #
C487423
Description
-55℃~+105℃ 1.75A@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 17mm 470uF 80V ±20% SMD,D16xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS