VMMD0790J681MV
MFR.Part #
VMMD0790J681MV
JLCPCB Part #
C487009
Package
SMD,D8xL7.9mm
Description
6.3V 680uF 7.9mm 8mm ±20% SMD,D8xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS