LKFB0901A101MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKFB0901A101MF
JLCPCB Part #
C270040
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
100uF 10V 181mA@100kHz 260mΩ@100kHz 2mm 5mm 7000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS