LKME2301V102MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKME2301V102MF
JLCPCB Part #
C442887
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
10000hrs@105℃ 1000uF 10mm 23mm 35V 5mm ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS