LKME2001H561MF
MFR.Part #
LKME2001H561MF
JLCPCB Part #
C443014
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 20mm 50V 560uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS