VKME1651E102MV
MFR.Part #
VKME1651E102MV
JLCPCB Part #
C487334
Package
SMD,D10xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.96A@100kHz 10000hrs@105℃ 1000uF 10mm 16.5mm 25V ±20% SMD,D10xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS