VMMB0572E1R0MV
MFR.Part #
VMMB0572E1R0MV
JLCPCB Part #
C487227
Description
1uF 250V 5.7mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS