VKME2101K271MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VKME2101K271MV
JLCPCB Part #
C487417
Package
SMD,D10xL21mm
Description
-55℃~+105℃ 1.24A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 21mm 270uF 80V ±20% SMD,D10xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS