VKMB1001H3R3MV
MFR.Part #
VKMB1001H3R3MV
JLCPCB Part #
C487351
Description
-55℃~+105℃ 10mm 3.3uF 50V 54mA@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS