KCGE1702G270MF
MFR.Part #
KCGE1702G270MF
JLCPCB Part #
C2874045
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
10mm 17mm 27uF 400V ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS