VKMC1202D8R2MV
MFR.Part #
VKMC1202D8R2MV
JLCPCB Part #
C487492
Package
SMD,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 140mA@100kHz 200V 6.3mm 8.2uF 9000hrs@105℃ ±20% SMD,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS