PKCE52G150MF
MFR.Part #
PKCE52G150MF
JLCPCB Part #
C269848
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
10mm 12mm 15uF 3000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS