LKML1601K331MF
MFR.Part #
LKML1601K331MF
JLCPCB Part #
C443086
Description
1.368A@100kHz 10000hrs@105℃ 12.5mm 16mm 330uF 5mm 80V 94mΩ@100kHz ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS