NPXD1001V331MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
NPXD1001V331MF
JLCPCB Part #
C2976314
Package
Plugin,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 330uF 35V 8mm ±20% 插件,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS