VK7B0790J101MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VK7B0790J101MV
JLCPCB Part #
C486881
Package
SMD,D5xL7.9mm
Description
100uF 5mm 6.3V 7.9mm ±20% SMD,D5xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS