KCXL3002G680MF
MFR.Part #
KCXL3002G680MF
JLCPCB Part #
C781277
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
12.5mm 30mm 400V 68uF ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS