NPXD0601B331MJTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
NPXD0601B331MJTM
JLCPCB Part #
C2891148
Package
Plugin,8x6mm
Description
12V 330uF 6mm 8mm ±20% 插件,8x6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS