VKMD1652G100MV
MFR.Part #
VKMD1652G100MV
JLCPCB Part #
C487567
Package
SMD,D8xL16.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10uF 16.5mm 270mA@100kHz 400V 8mm ±20% SMD,D8xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS