LKME1402W120MF
MFR.Part #
LKME1402W120MF
JLCPCB Part #
C22391564
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
10mm 12uF 14mm 450V ±20% Plugin,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS