NPXB0701C101MJTM
MFR.Part #
NPXB0701C101MJTM
JLCPCB Part #
C2976201
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS