NPXC0801E181MJTM
MFR.Part #
NPXC0801E181MJTM
JLCPCB Part #
C20539508
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
180uF 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS