VKMD1002A390MV
MFR.Part #
VKMD1002A390MV
JLCPCB Part #
C487433
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 10mm 39uF 565mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS