VKMB1002D1R0MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VKMB1002D1R0MV
JLCPCB Part #
C487484
Package
SMD,D5xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1uF 200V 50mA@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS