NPXC0571A271MJTM
MFR.Part #
NPXC0571A271MJTM
JLCPCB Part #
C2891113
Package
Plugin,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 270uF 5.7mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL5.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS