VPXC0581V470MVTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VPXC0581V470MVTM
JLCPCB Part #
C20539631
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
2000hrs@105℃ 35V 47uF 5.8mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS