MPD560M1DD19040R
MFR.Part #
MPD560M1DD19040R
JLCPCB Part #
C42404961
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
20V 4.3mm 56uF 7.3mm ±20% SMD,7.3x4.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS